Üretim hattı

Şirketin iki ana kategorisi var, ilk kategori MBBR Bio Filter Media atölyesi, şimdi MBBR ürününün farklı şekillerini üretmek için 7 üretim hattımız var, balık havuzu için MBBR Filter Media, RAS sistemi,Kanalizasyon arıtma vb2. İkinci kategori granül üretimidir, farklı müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için farklı sınıf, farklı renk PVC granüller yapmak için 5 üretim hattımız vardır. Şirket dürüstlükle çalışır, kalite en yüksektir ve yüksek kaliteli hizmetler sunar. profesyonel bir şekilde.

Tongxiang Juli Plastic CO.,LTD fabrika üretim hattı 0

Tongxiang Juli Plastic CO.,LTD fabrika üretim hattı 1Tongxiang Juli Plastic CO.,LTD fabrika üretim hattı 2

OEM / ODM

Şirketin OEM / ODM hizmetleri sunmaktadır.

 

1.MBBR Filtre Ortamı, kalıbı tasarlama ve ürünü müşteri için analiz etme yeteneğine sahibiz.Teknik personel, ürünü çizime göre tasarlayabilir.

 

2.PVC bileşiği, formülasyonu ayarlayabilir ve müşterinin sertlik, yoğunluk, renk, çekme dayanımı vb.

 

Profesyonel bir ekibimiz ve titiz bir çalışma anlayışımız var ve her şey müşteri odaklı.

 

Ar-Ge

1. Biz güçlü Ar-Ge yeteneği ve kalite kontrol yeteneği var.

Şirketimiz, araştırma, geliştirme, üretim ve ticareti zengin deneyimle birleştiren, 20 yıldan fazla bir süredir MBBR Filtre Ortamı ve PVC bileşik granüllerinin profesyonel bir tedarikçisidir.Güçlü Ar-Ge yeteneğimiz ve kalite kontrol yeteneğimiz var.

2. Teknolojiyi, yüksek kaliteli ürünü, gelişmiş ekipmanları ve deneyimli çalışanları araştırmaya ve araştırmaya devam etmek.

3. MBBR Filter Meida'yı boyut ve kalınlığa göre seçebilirsiniz.

4. Eksiksiz bir ürün yelpazesine sahibiz.

PVC bileşiğini aşağıdaki gibi seçebilirsiniz:

Sertliğe göre (Rijit, Yarı sert, Yumuşak)

İşleve göre (İzolasyon, Anti-yağ, Anti-soğuk, Yüksek sıcaklık dayanımı, Aşınmaya dayanıklı, Düşük koku vb.)

5. Özel özellikler mevcuttur.

6. Biz hammadde tedarikçisiyiz.Genel motorlar, büyük elektrik bileşenleri fabrikaları vb. Müşterilerimizdir ve doğrudan işbirliği yaparlar.

 

Tongxiang Juli Plastic CO.,LTD fabrika üretim hattı 0Tongxiang Juli Plastic CO.,LTD fabrika üretim hattı 1Tongxiang Juli Plastic CO.,LTD fabrika üretim hattı 2Tongxiang Juli Plastic CO.,LTD fabrika üretim hattı 3