• Endüstriyel Su Arıtma için 10X7mm K3 MBBR Taşıyıcı Ortam
  • Endüstriyel Su Arıtma için 10X7mm K3 MBBR Taşıyıcı Ortam
  • Endüstriyel Su Arıtma için 10X7mm K3 MBBR Taşıyıcı Ortam
Endüstriyel Su Arıtma için 10X7mm K3 MBBR Taşıyıcı Ortam

Endüstriyel Su Arıtma için 10X7mm K3 MBBR Taşıyıcı Ortam

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: JULI
Sertifika: ROHS,REACH,FDA
Model numarası: Y2

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1CubmicMeter
Ambalaj bilgileri: Dokuma Çanta, 10-15kg / Çanta
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union
Yetenek temini: 1000KUBMİK METRE / AY
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: % 100 Virgin HDPE'den Yapılmış Endüstriyel Su Arıtma için K3 MBBR Filtre Ortamı Malzeme: Virgin HDPE
renk: Beyaz renk boyut: 10 * 7 mm
Vurgulamak:

Y2 K3 MBBR Taşıyıcı Ortamı

,

JULI K3 Taşıyıcı Ortamı

,

Y2 FDA MBBR Taşıyıcı Ortamı

Ürün Açıklaması

Endüstriyel Su Arıtma için 10X7mm K3 MBBR Taşıyıcı Ortam

MBBR Filtre Ortamının Tanımı:

 

MBBR'nin temel tasarım fikri, küçük kafa kaybı ve geniş özgül yüzey alanı ile engelleme ve ters yıkama olmadan sürekli çalışabilmektir.Bu, biyofilmin daha küçük bir taşıyıcı birim üzerinde büyümesi ve taşıyıcının reaktördeki su akışı ile serbestçe hareket etmesi ile sağlanabilir.Aerobik reaktörde, taşıyıcı havalandırma yoluyla hareket ettirilir;anoksik / anaerobik reaktörde, taşıyıcı mekanik çalkalama ile hareket ettirilir.Reaktörde dolgu kaybını önlemek için, reaktörün çıkışına gözenekli bir filtre eleği yerleştirilebilir.MBBR genellikle dikdörtgen veya silindirik bir yapıdır.Dikdörtgen reaktör, bölmelerle tankın uzunluğu boyunca eşit olarak birkaç ızgaraya veya hiç ızgaraya bölünebilir.Genel olarak, reaktördeki akış itme akışıdır ve her hücrede, havalandırma akışkanlaşması nedeniyle akış tamamen karıştırılır.Tankın özgül ağırlığı, geniş özgül yüzey alanına sahip su, polietilen veya polipropilen askılı dolguya yakındır.Reaktörde ekli biyofilm yüzeyi 500 m2 / m3'e ulaşabilir ve gerçek özgül yüzey alanı (dolgunun iç yüzeyi) 350 m2 / m3'e ulaşabilir.Salmastranın tank içinde dolaşımını sağlamak için delikli havalandırma borusu bir taraftan havalandırılır.Silindirik reaktörün tabanı, mikro gözenekli bir havalandırma başlığı ile donatılmıştır.Ek olarak, bazı reaktörler sadece havalandırma cihazı değil, aynı zamanda çalkalama cihazı ile donatılmıştır.Bu ajitasyon cihazları, reaktörün anoksik durumda kolayca ve esnek bir şekilde kullanılmasını sağlayabilir.

 

MBBR'nin Avantajı:

 

1. Biyolojik fosfor gideriminin etkisi iyidir.

2. Denitrifikasyon hacim yükü yüksektir.Geleneksel ikincil arıtma işleminden farklı olarak, sedimantasyon alanı işlem bölümünün sonunda belirlenir.

3. Karbon kaynağı ve enerji tam olarak kullanılmaktadır, bir karbon çok amaçlıdır.

4. Nitrifikasyon yeterlidir ve yük yüksektir.

5. Biyofilm alanında, süspansiyon taşıyıcısı üzerinde sadece operasyon, yönetim ve kontrol açısından basit ve nitrifikasyon yükü yüksek olan bir tür biyofilm vardır.

6. Buluşun kanalizasyon arıtma sistemi, biyofilm alanının önünde bir sedimantasyon alanı ile sağlanır.Sedimantasyondan sonra süpernatan biyofilm alanına girer.

7. Anaerobik ve anoksik alandaki çamur konsantrasyonu yüksektir, biyofilm alanı taşıyıcı verimli nitrifikasyon etkisine dayanır, hacim yükü çok yüksektir ve tank kapasitesi tasarruf edilir.

8. Yeni inşaat, yeniden yapılanma ve kanalizasyon tesisinin entegre atık su arıtma ekipmanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

 


Endüstriyel Su Arıtma için 10X7mm K3 MBBR Taşıyıcı Ortam 0

Endüstriyel Su Arıtma için 10X7mm K3 MBBR Taşıyıcı Ortam 1

 

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Endüstriyel Su Arıtma için 10X7mm K3 MBBR Taşıyıcı Ortam bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.